Oto lista 10 najbardziej niezwykłych miejsc na świecie, w których możesz nocować na wakacjach:

10. "Odłączony Dom" - Pioneertown, Kalifornia, USA Ten domek jest wykonany z materiałów z recyklingu, a zasilany jest tylko odnawialnymi źródłami energii. Noc w nim to koszt 275 funtów (ok. 1500 zł)

9. Mini-Loft - Rzym, Włochy Całe mieszkanie z kuchnią, jadalnią i łazienką zmieszczone na 12m2 i to w niewysokiej cenie 29 funtów za noc (ok. 170zł)

8. Drewniane domki na Bali - Bali, Indonezja Na Indonezyjskiej wyspie Bali można wynająć sobie drewniany domek na palach z dostępem do basenu za 59 funtów (ok. 350 zł)

7. Jaskinia Piratów z Karaibów - Kanion Topanga, Kalifornia, USAZa 69 funtów za noc (ok 400 zł) można zamieszkać w jaskini rodem z filmu Piraci z Karaibów.

6. Domek Grzybek - Aptos, Kalifornia, USA W małym domku-kabinie przypominającej grzyba możemy zamieszkać za 80 funtów (ok 450 zł) za noc

5. Aroma(n)tyczny domek wśród drzew - San Salvatore Monferrato, Alessandria Włochy Jest to domek na drzewie należący do mieszkającej nieopodal pary Włochów. Wynajmują go za 110 funtów (ok 600 zł) za noc

4. Wiejska Chatka - Wyspa Mayne, Kolumbia Brytyjska, Kanada Domek zbudowany z gliny, drewna i kamieni do wynajęcia za 420 zł za noc

3. Futurystyczny dom na drzewie - Florencja, Toskania, Włochy Ten domek na drzewie jest dosyć spory i solidny. Noc w nim kosztuje 200 funtów (ok 1100 zł)

2. Dom z muszli - Isla Mujeres, Meksyk Nie jest to co prawda dom zbudowany dosłownie z muszli, tylko w kształcie muszli, ale i tak wygląda całkiem efektownie. Noc w nim to ok 1050 zł.

1. Odosobniony domek na drzewie.. w mieście - Atlanta, Georgia, USA Najbardziej klimatyczny z domków na drzewie na tej liście. Noc w nim to ok 1450 zł

Komentarze